Mazowsze czysta kraina - Przedszkole nr 34 w Płocku

Aktualności

Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu …

Wyniki I ogólnopolskiego konkursu  pt. „Multimedialne muzykowanie – to dla dzieci jest wyzwanie”   I miejsce Aleksandra Małysa, 6l Przedszkole „Bajka” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Choczni II miejsce Antonina Sułkowska Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3 w Radomiu III miejsce Maria Kardacz, 5l Przedszkole nr 20 we Wrocławiu

Wyniki ogólnopolskiego konkursu recytat…

Pragniemy serdecznie podziękować za udział w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim pt.: „Wesołe wierszyki recytują smyki” zorganizowany przez Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku.Do konkursu przystąpiły dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia. Na konkurs wpłynęło 20 nagrań z całej Polski.Oto wyniki podane przez Jury: I MIEJSCELilia Borowska Przedszkole Niepubliczne „Ochronka”...

DZIEŃ DZIECKA -OGŁOSZENIE

DRODZY  RODZICE ! W  związku ze zbliżającym się Świętem Wszystkich Dzieci nasze przedszkole zaplanowało wiele wyjątkowych atrakcji, które rozpoczynają się  już 31.05.21r. W poniedziałek czeka dzieci lodowa niespodzianka - mobilna lodziarnia na powietrzu.         We wtorek – 01.06.21 w programie przewidziane są m. in. : - foto budka                      - malowanie twarzy -  zabawy z clownem - zabawy sensoryczne - kreatywne malowanie farbami - zabawy z wykorzystaniem kolorowych balonów -...

Dyżur wakacyjny -pilne

Dyżur wakacyjny Dyżur wakacyjny

„Kubuś Puchatek i dobre maniery” …

UWAGA !   Ogłaszamy przedłużenie czasu trwania:   Międzynarodowego Konkursu Literacko - Plastycznego   „Przygody Kubusia Puchatka”   pod hasłem.:„Kubuś Puchatek i dobre maniery” – Edycja III   organizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku.   Prace można wysyłać do dnia: 20.06.2021 r.   Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi: 10.09.2021 r.   Pozostałe części regulaminu nie ulegają zmianom.  

MAZOWSZEq

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu zapisz się na naszą listę mailingową.