UWAGA RODZICE - Przedszkole nr 34 w Płocku

UWAGA RODZICE

Decyzją Prezydenta Miasta Płocka oraz Dyrektora Miejskiego Przedszkola Nr 34 w Płocku – Danuty Komosy z dniem 16.02.2021 r. dzieci z Filii MP34 – ul. Pocztowej 13 wracają do swojej siedziby ze względu na stabilna sytuację powodziową.

W przypadku zagrożenia powodziowego ponownie zostanie podjęta decyzja o przeniesieniu dzieci na ul. Harcerska 2.

O wszystkich decyzjach będą Państwo powiadomieni na bieżąco. Proszę śledzić ogłoszenia na stronie internetowej przedszkola z zakładce „Aktualności”.

W dalszym ciągu prosimy oparkowanie przed cukrownią ze względu na remont drogi ul. Pocztowej.

                                                                                                                                                                                                                             DYREKTOR MP34 W PŁOCKU

                                                                                                                                            Danuta Komosa

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu zapisz się na naszą listę mailingową.