Jadłospis - Przedszkole nr 34 w Płocku

Aktualności

Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu …

Wyniki I ogólnopolskiego konkursu  pt. „Multimedialne muzykowanie – to dla dzieci jest wyzwanie”   I miejsce Aleksandra Małysa, 6l Przedszkole „Bajka” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Choczni II miejsce Antonina Sułkowska Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3 w Radomiu III miejsce Maria Kardacz, 5l Przedszkole nr 20 we Wrocławiu

Wyniki ogólnopolskiego konkursu recytat…

Pragniemy serdecznie podziękować za udział w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim pt.: „Wesołe wierszyki recytują smyki” zorganizowany przez Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku.Do konkursu przystąpiły dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia. Na konkurs wpłynęło 20 nagrań z całej Polski.Oto wyniki podane przez Jury: I MIEJSCELilia Borowska Przedszkole Niepubliczne „Ochronka”...

DZIEŃ DZIECKA -OGŁOSZENIE

DRODZY  RODZICE ! W  związku ze zbliżającym się Świętem Wszystkich Dzieci nasze przedszkole zaplanowało wiele wyjątkowych atrakcji, które rozpoczynają się  już 31.05.21r. W poniedziałek czeka dzieci lodowa niespodzianka - mobilna lodziarnia na powietrzu.         We wtorek – 01.06.21 w programie przewidziane są m. in. : - foto budka                      - malowanie twarzy -  zabawy z clownem - zabawy sensoryczne - kreatywne malowanie farbami - zabawy z wykorzystaniem kolorowych balonów -...

Dyżur wakacyjny -pilne

Dyżur wakacyjny Dyżur wakacyjny

„Kubuś Puchatek i dobre maniery” …

UWAGA !   Ogłaszamy przedłużenie czasu trwania:   Międzynarodowego Konkursu Literacko - Plastycznego   „Przygody Kubusia Puchatka”   pod hasłem.:„Kubuś Puchatek i dobre maniery” – Edycja III   organizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku.   Prace można wysyłać do dnia: 20.06.2021 r.   Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi: 10.09.2021 r.   Pozostałe części regulaminu nie ulegają zmianom.  

Jadłospis tygodniowy od  14.06.2021 do 18.06.2021

 

PONIEDZIAŁEK

14.06.2021

WTOREK

15.06.2021

ŚRODA

16.06.2021

CZWARTEK

17.06.2021

PIĄTEK

18.06.2021

ŚNIADANIE

Kawa inka, chleb pszenno-żytni , masło, wędlina, pomidor, szczypior, sałata, banan

Alergeny: 1, 3, 7

Kakao, chleb orkiszowy, masło, ser żółty, ogórek, sałata, arbuz

Alergeny: 1, 3, 7

Kawa inka, chleb drwalski, masło, wędlina, rzodkiewka, ogórek, melon

Alergeny: 1, 3, 7

Zupa mleczna – płatki owsiane, bułka wrocławska, masło, nutella, herbata owocowa, jabłko

Alergeny: 1, 3, 7

Kakao, chleb zwykły /pszenny/, masło, wędlina, pomidor, rukola, banan

Alergeny: 1, 3, 7

OBIAD

Zupa botwinka z ziemniakami, kurczak w ziołach z ryżem brązowym, kapusta młoda, kompot (mieszanka kompotowa, miód)

Alergeny: 1, 3, 7, 9

Zupa neapolitańska z makaronem, kotlet słoneczny z jaj z ziemniakami, warzywa paluszki, sok jabłkowo-marchwiowy

Alergeny: 1, 3, 7, 9

Zupa solferino z ziemniakami, placki z serka,  pałeczki z marchwi, woda z cytryną

Alergeny: 1, 3, 7, 9

Zupa zacierkowa z ziemniakami, schab w sosie pieczarkowym z kaszą jęczmienną, kalafior w sezamie, kompot (czerwona porzeczka, miód)

Alergeny: 1, 3, 7, 9, 11

Zupa paprykowa z ziemniakami, ryba pieczona w płatkach kukurydzianych, ziemniaki zapiekane, ogórek kiszony z marchewką w miodzie, kompot (malina, miód)

Alergeny: 1, 3, 4, 7, 9

PODWIECZOREK

Jogurt pitny, ciastka sezamowe, winogrono

Alergeny: 1, 3, 7, 11

Hot-dog, kawa inka, truskawki

Alergeny: 1, 3, 7

Tosty francuskie, mleko, winogrono

Alergeny: 1, 3, 7

Rogaliki z marmoladą, mleko, nektaryna

Alergeny: 1, 3, 7

Bagietka graham, pasta warzywna, herbata ziołowa, pomarańcza

Alergeny: 1, 3, 7

Jadłospis może ulec zmianie.
Alergeny: 1) zboża zawierające gluten; 3) jaja; 4) ryby; 6) soja; 7) mleko i produkty pochodne; 8) orzechy; 9) seler; 11) nasiona sezamu
Przez cały dzień dzieci mają stały dostęp do wody.

Księga receptur dostępna u magazyniera, ul. Harcerska2, pok. 0,34.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu zapisz się na naszą listę mailingową.