12 lutego w naszym przedszkolu odbyła się poczta walentynkowa:) Pani Dyrektor rozdała oraz przeczytała dzieciom wszystkie otrzymane walentynki:)


Jesteś tutaj:

12 lutego w naszym przedszkolu odbyła się poczta walentynkowa:) Pani Dyrektor rozdała oraz przeczytała dzieciom wszystkie otrzymane walentynki:)

