To był wyjątkowy przedświąteczny czas spędzony w przedszkolu.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangazowanie i pomoc w organizacji stołu wielkanocnego!!!

Jesteś tutaj:

To był wyjątkowy przedświąteczny czas spędzony w przedszkolu.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangazowanie i pomoc w organizacji stołu wielkanocnego!!!
