WOŚP - PODZIĘKOWANIA (2) - Przedszkole nr 34 w Płocku

WOŚP 23 1WOŚP 23 2

Zbieramy, licytujemy, pomagamy – chętnie w akcję WOŚP się włączamy”

Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku jako placówka o charakterze sportowym, promująca zdrowy styl życia już u najmłodszych, aktywnie pomagała głosić hasło  31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

Dzieci oraz Rodzice chętnie włączyli się w akcję charytatywną. Najpierw od 21 listopada do 5 stycznia zbieraliśmy fanty przeznaczone na aukcję. Licytacja odbyła się w dniach od 9 do 25 stycznia. Rodzice znając doskonale ideę akcji chętnie licytowali fanty, wrzucali do puszek pieniądze a my z ogromną przyjemnością rozdawaliśmy czerwone serduszka WOŚP.

Dzięki hojnym darczyńcom udało nam się uzbierać: w przedszkolnej puszce na ul. Harcerskiej 3900 zł a w filii na ul. Pocztowej 1700 zł co dało razem ponad 5550 zł.

Przedszkolaki grają do końca świata i o jeden dzień dłużej ! !

Dziękujemy !!!