Harmonogram zajęć dodatkowych - Przedszkole nr 34 w Płocku

Jesteś tutaj:

Grupa „Fioletowa” 3-latki ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe
(Prowadzący)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Język angielski
Anna Gadomska
  10.00 – 10.15
lub
14.30 – 14.35
  10.00 – 10.15
lub
14.30 – 14.35
 
Rytmika
Katarzyna Piwońska
    10.30 – 10.45
lub
14.45 – 15.00
   
Zajęcia ruchowe
z elementami jogi
Anna Gadomska
    9.00 – 9.15    

Grupa „Różowa” 3-latki ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe
(Prowadzący)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Język angielski
Karolina Osmańska
  9.30 – 9.45
lub
14.30 – 14.45
  9.30 – 9.45
lub
14.30 – 14.35
 
Rytmika
Agnieszka Brudzyńska
    11.00 – 11.30    
Zajęcia ruchowe
z elementami jogi
Anna Gadomska
        10.00 – 10.20
lub
14.30 – 14.50
Sensolabki – zajęcia rozwijające zmysły
z elementami eksperymentów
Karolina Osmańska
(IV tydzień miesiąca)      
10.00 – 10.20
lub
14.30 – 14.50
       

Grupa „Zielona” 3-4-latki ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe
(Prowadzący)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Język angielski
Marzena   Koziorowska
  9.30 – 10.00   9.30 – 10.00  
Rytmika
Ewa Korzybska
    10.00 – 10.30    
Innowacja pedagogiczna „Logoranki”
Marzena Koziorowska
    (raz w tygodniu)
7.30 – 8.00
  10.00 – 10.20
lub
14.30 – 14.50
Innowacja pedagogiczna
„Mali przyjaciele przyrody”
Kinga Osial
(II i IV tydzień miesiąca)
10.30 – 11.00
       

Grupa „Biała” 4-latki ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe
(Prowadzący)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Język angielski
Magdalena Czuchra
11.00 – 11.15     12.30 – 12.45  
Koło muzyczno – ruchowe
Agnieszka Lewicka
  10.10 – 10.30
lub
12.30 – 12.50
     
Innowacja pedagogiczna
„Mali przyjaciele przyrody”
Agnieszka Lewicka
        (II i IV tydzień miesiąca)
11.00 – 11.30
lub
12.30 – 13.00

Grupa „Żółta” 4-5-latki ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe
(Prowadzący)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Język angielski
Sylwia Pekról
  10.00 – 10.30
lub
12.30 – 13.00
  10.00 – 10.30
lub
12.30 – 13.00
 
Rytmika
Sylwia Pekról
    12.30 – 13.00    
Szachy
Grzegorz Potkański
  13.30 – 14.00      
Gimnastyka korekcyjna
Katarzyna Lisowska
Beata Wolf
    12.00 – 12.30    
Innowacja pedagogiczna
„Mam tę moc” – terapia przez sztukę
Sylwia Pekról
Ewa Korzybska
        10.30 – 11.00

 Grupa „Pomarańczowa” 5-6-latki ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe
(Prowadzący)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Język angielski
Alicja Wochowska
  10.30 – 11.00
lub
12.30 – 13.00
    10.00 – 10.30
lub
13.00 – 13.30
Rytmika
Sylwia Pekról
    12.30 – 13.00    
Szachy
Grzegorz Potkański
  Grupa początkująca
12.00 – 12.30
Grupa zaawansowana
13.00 – 13.30
     
Religia
Joanna Cierpikowska
    13.00 – 13.30 9.30 – 10.00  
Gimnastyka korekcyjna
Katarzyna Lisowska
Beata Wolf
    12.00 – 12.30    
Karate
Jan Kłębek
      13.00 – 13.30  
Kółko komputerowe
Marzena Koziorowska
10.20 – 10.40        
Przyjaciele Zippiego
Alicja Wochowska
      10.30 – 11.00
lub
12.30 – 13.00
 

 Grupa „Niebieska” 5-6-latki ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe
(Prowadzący)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Język angielski
Marzena Koziorowska
  10.00 – 10.30
lub
12.30 – 13.00
  10.00 – 10.30
lub
12.30 – 13.00
 
Rytmika
Agnieszka Brudzyńska
        10.30 – 11.00
Szachy
Grzegorz Potkański
    13.30 – 14.00    
Religia
Joanna Cierpikowska
    11.00 – 11.30 10.00 – 10.30  
Gimnastyka korekcyjna
Katarzyna Lisowska
Beata Wolf
    12.00 – 12.30    
Karate
Jan Kłębek
      12.00 – 12.30  
Koło komputerowe
Marzena Koziorowska
10.40 – 11.00        
Przyjaciele Zippiego
Alicja Wochowska
        12.30 – 13.00
Ekoplastyka
Małgorzata Grabowska
    (I i III tydzień miesiąca)
12.30 – 13.00
   
Chrupkowe warsztaty
Małgorzata Grabowska
    (II i IV tydzień miesiąca)
12.30 – 13.00
   

Grupa „Czerwona” 5-6-latki ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe
(Prowadzący)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Język angielski
Karolina Żółtowska
  10.00 – 10.30
lub
12.30 – 13.00
  10.00 – 10.30
lub
12.30 – 13.00
 
Rytmika
Sylwia Pekról
11.00 – 11.30        
Szachy
Grzegorz Potkański
  Grupa zaawansowana
12.30 – 13.00
     
Religia
Joanna Cierpikowska
12.30 – 13.00   12.30 – 13.00    
Gimnastyka korekcyjna
Katarzyna Lisowska
Beata Wolf
    12.00 – 12.30    
Koło komputerowe
Marzena Koziorowska
10.40 – 11.00        
Przyjaciele Zippiego
Beata Wolf
        12.15 – 12.45
Karate
Jan Kłębek
      12.30 – 13.00  
Tenis stołowy
Magdalena Czuchra
      14.20 – 14.50  
Badminton
Magdalena Czuchra
      15.00 – 15.30  
Zuchy
Martyna Nowak
Ewa Korzybska
Beata Wolf
15.00 – 16.00 15.30 – 16.30      

Grupa „Błękitna” 6-latki ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe
(Prowadzący)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Język angielski
Martyna Nowak
Magdalena Czuchra
  10.00 – 10.30
lub
12.30 – 13.00
  10.00 – 10.30
lub
12.30 – 13.00
 
Rytmika
Katarzyna Piwońska
        12.30 – 13.00
Szachy
Grzegorz Potkański
  Grupa zaawansowana
13.00 – 13.30
Grupa początkująca
13.30 – 14.00
     
Religia
Joanna Cierpikowska
12.00 – 12.30   12.00 – 12.30    
Gimnastyka korekcyjna
Katarzyna Lisowska
Beata Wolf
    12.00 – 12.30    
Koło komputerowe
Marzena Koziorowska
9.40 – 10.20        
Karate
Jan Kłębek
      13.30 – 14.00  
Tenis stołowy
Magdalena Czuchra
      15.00 – 15.30  
Badminton
Magdalena Czuchra
      14.20 – 14.50  
Zuchy
Martyna Nowak
Ewa Korzybska
15.00 – 16.00        

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu zapisz się na naszą listę mailingową.