Harmonogram zajęć dodatkowych - Przedszkole nr 34 w Płocku

Jesteś tutaj:

Harmonogram zajęć dodatkowych

 

Rok szkolny 2021/2022

 

Grupa „Fioletowa” 3-latki

ul. Harcerska

 

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Język angielski

Martyna Nowak

 

11.00 – 11.15

lub

14.10 – 14.25

 

11.00 – 11.15

lub

14.10 – 14.25

 

Logorytmika

Katarzyna Jóźwiak

 

9.00 – 9.20

 

 

 

Sensoplastyka

Martyna Nowak

(I poniedziałek miesiąca)

14.15 – 15.00

 

 

 

 

 

Koło muzyczne

Aneta Kolczyńska

10.00 – 10.20

 

 

 

 

Koło eksperymentalne

„Mali odkrywcy”

Aneta Kolczyńska

 

 

(ostatnia środa miesiąca)

10.00 – 10.20

 

 

 

 

Grupa „Różowa” 3-latki

ul. Harcerska

 

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Język angielski

Karolina Żółtowska

Karina Jabłońska

 

10.30 – 10.45

 

10.30 – 10.45

 

Koło muzyczne  

Aneta Kolczyńska

10.00 – 10.20

 

 

 

 

Sensoplastyka

Martyna Nowak

(wybrany poniedziałek w miesiącu)

14.15 – 15.00

 

 

 

 

 

Logorytmika

Katarzyna Jóźwiak

 

9.15 – 9.35

 

 

 

 

Innowacja pedagogiczna „Świat zmysłów”

Karina Jabłońska

 

 

10.00 – 10.15

 

 

 

Grupa „Zielona” 4-latki

ul. Harcerska

 

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Język angielski

Anna Gadomska

 

10.20 – 10.40

lub

13.00 – 13.20

 

 

10.20 – 10.40

lub

13.00 – 13.20

 

 

Rytmika

Katarzyna Piwońska

 

 

10.30 – 10.55

lub

14.30 – 14.55

 

 

Zabawy ruchowe z elementami jogi

Anna Gadomska

 

 

9.00 – 9.20

lub

13.00 – 13.20

 

 

Zabawy wyciszające

Katarzyna Piwońska

 

w miarę potrzeb

 

Grupa „Biała” 4-latki

ul. Harcerska

 

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Język angielski

Karolina Osmańska

9.30 – 10.00

lub

12.30 – 13.00

 

 

9.30 – 10.00

lub

12.30 – 13.00

 

Rytmika

Agnieszka Brudzyńska

 

 

 

9.30 – 10.00

lub

12.30 – 13.00

 

Zajęcia ruchowe z elementami jogi

Anna Gadomska

 

 

(raz w miesiącu)

9.30 – 10.00

lub

13.00 – 13.30

 

 

Sensolabki – zabawy rozwijające zmysły z elementami eksperymentów

Karolina Osmańska

 

 

 

 

(raz w miesiącu)

9.30 – 10.00

lub

13.00 – 13.30

 

Grupa „Żółta” 4-5-latki

ul. Harcerska

 

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Język angielski

Marzena Koziorowska

 

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

 

 

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

 

Rytmika

Katarzyna Piwońska

 

 

10.30 – 11.00

lub

13.00 – 13.30

 

 

Innowacja pedagogiczna

„Logoranki”

Marzena Koziorowska

Kinga Osial

 

 

8.00 – 8.30

 

 

Innowacja pedagogiczna „Gdy się rączki spotykają – terapia ręki”

Marzena Koziorowska

 

10.30 – 11.00

 

 

 

Zabawy ruchowe z elementami jogi

Anna Gadomska

 

   

 

(I piątek miesiąca)

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

Karate

Jan Kłębek

 

   

13.00 – 13.20

 

Zuchy

Beata Wolf

Kinga Osial

 

15.00 – 16.00

 

 

 

 

Grupa „Pomarańczowa” 5-6-latki

ul. Harcerska

 

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Język angielski

Alicja Wochowska

10.00 – 10. 30

lub

13.00 – 13.30

 

10.00 – 10.30

lub

13.00 – 13.00

 

 

Rytmika

Agnieszka Brudzyńska

11.00 – 11.30

lub

12.30 – 13.00

 

 

 

 

Szachy

Grzegorz Potkański

 

 

13.00 – 13.30

 

 

 

Karate

Jan Kłębek

 

   

13.00 – 13.20

 

Religia

Maria Chylińska

 

11.00 – 11.30

 

11.00 – 11.30

 

Koło komputerowe

Karolina Żółtowska

11.00 – 11.20

   

 

 

Zabawy ruchowe z elementami jogi

Anna Gadomska

     

 

(III piątek miesiąca)

11.00 – 11.30

lub

12.30 – 13.00

Zabawy wyciszające

Katarzyna Piwońska

       

(II piątek miesiąca)

10.00 – 10.30

lub

13.00 – 13.30

 

Grupa „Niebieska” 5-latki

ul. Harcerska

 

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Język angielski

Karolina Osmańska

 

10.30 – 11.00

lub

12.30 – 13.00

 

10.30 – 11.00

lub

12.30 – 13.00

 

Karate

Jan Kłębek

 

 

 

13.40 – 14.00

 

Szachy

Grzegorz Potkański

 

 

13.30 – 14.00

 

 

 

Koło muzyczno – ruchowe

Agnieszka Lewicka

10.30 – 11.00

lub

13.00 – 13.30

       

Innowacja pedagogiczna „Pomaluj mój świat”

Agnieszka Lewicka

   

(II i IV tydzień miesiąca)

10.30 – 11.00

lub

13.00 – 13.30

   

Przyjaciele Zippiego

Beata Wolf

 

     

10.15 – 10.45

lub

12.30 – 13.00

Zuchy

Beata Wolf

Kinga Osial

 

15.00 – 16.00

     

Zabawy ruchowe z elementami jogi

Anna Gadomska

 

     

(II piątek miesiąca)

10.15 – 10.45

lub

12.30 – 13.00

 

Grupa „Czerwona” 6-latki

ul. Harcerska

 

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Język angielski

Sylwia Pekról

 

11.00 – 11.30

 

11.00 – 11.30

 

Rytmika

Sylwia Pekról

 

 

10.00 – 10.30

 

 

Szachy

Grzegorz Potkański

 

12.30 – 13.00

 

 

 

Karate

Jan Kłębek

 

   

13.20 – 13.40  

 

Religia

Maria Chylińska

 

10.30 – 11.00

 

10.30 – 11.00

 

Koło komputerowe

Marzena Koziorowska

9.20 – 10.20

       

Zuchy

Beata Wolf

 

15.00 – 16.00

     

Innowacja pedagogiczna

„Kodowanie na dywanie”

Karolina Żółtowska

 

     

12.30 – 13.00

 

Zajęcia ruchowe z elementami jogi

Anna Gadomska

(II poniedziałek miesiąca)

11.00 – 11.30

lub

12.00 – 12.30

       

 

 

Grupa „Błękitna” 6-latki

ul. Harcerska

 

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Język angielski

Sylwia Pekról

 

10.30 – 11.00

 

10.30 – 11.00

 

Rytmika

Sylwia Pekról

10.00 – 10.30

 

 

 

 

Innowacja pedagogiczna

„Muzyczne wariacje”

Sylwia Pekról

 

 

 

 

10.00 – 10.30

Szachy

Grzegorz Potkański

 

 

12.00 – 12.30

 

 

 

Karate

Jan Kłębek

 

   

14.00 – 14.20

 

Religia

Maria Chylińska

 

10.00 – 10.30

 

10.00 – 10.30

 

Koło komputerowe

Karolina Żółtowska

10.20 – 11.00

       

Zabawy ruchowe z elementami jogi

Anna Gadomska

(III poniedziałek miesiąca)

11.00 – 11.30

       

Innowacja pedagogiczna

„Kodowanie na dywanie”

Karolina Żółtowska

   

10.00 – 10.30

   

Zuchy

Beata Wolf

Kinga Osial

 

15.00 – 16.00

     

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu zapisz się na naszą listę mailingową.