Ogólnopolska akcja #Kocham słyszeć! 2023! - Przedszkole nr 34 w Płocku

Jesteś tutaj:

 Dzieci z oddziałów przedszkolnych (grupa złota, czerwona, błękitna, pomarańczowa) wzięły udział w Ogólnopolskiej akcji uświadamiającej #kocham słyszeć. Dzieciaczki podczas zajęć poznały funkcjonowanie oraz znaczenie zmysłu słuchu. Zostały uwrażliwione na potrzeby osób z wadą słuchu. Zapoznały się z protezami: aparatami oraz implantami słuchowymi.

                               kochamslyszecharcerska 1 kochamslyszecharcerska 2

                               kochamslyszecharcerska 3 kochamslyszecharcerska 6

      kochamslyszecharcerska 4 kochamslyszecharcerska 5

kochamslyszecharcerska 7

kochamslyszecharcerska 8

 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu zapisz się na naszą listę mailingową.