Jesienna zabawa plastyczna! - Przedszkole nr 34 w Płocku

Jesteś tutaj:

Jesienna praca plastyczna
Jesień to doskonała pora roku, aby pobawić się z dzieckiem i wspólnie stworzyć wspaniałe kompozycje - od zasuszonych liści do wazonu, po konstruowanie kasztanowych ludzików.
Zatem wybierz się z dzieckiem na spacer i pozbieraj "dary jesieni" - kasztany, żołędzie, jarzębinę, liście. Następnie na tak przygotowanym materiale możecie ćwiczyć liczenie, przeliczanie. Możecie również wykorzystać zebrane rzeczy do przedstawienia ilości sylab w wypowiadanych wyrazach związanych z jesienią (np. kasztan, liść, lis, jesień, deszcz, parasol itp.).
Tymczasem ja dziś przygotowałam dla Was propozycję pracy plastycznej, którą można wykonać  z zebranych liści. 
Udanej zabawy :)
Kasia Jóźwiak

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu zapisz się na naszą listę mailingową.