Powitanie! - Przedszkole nr 34 w Płocku

Drodzy Rodzice!

Niezwykle miło mi poinformować, że w bieżącym roku (przed)szkolnym pełnię funkcję psychologa na terenie Miejskiego Przedszkola numer 34 w Płocku. Cieszę się, że mogę dołączyć do wspaniałego zespołu specjalistek, które na co dzień towarzyszą Państwa dzieciom w poznawaniu świata, zawieraniu relacji z rówieśnikami i osiąganiu pierwszych sukcesów. Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy atmosferę, w której dzieci będą czuły się rozumiane, wspierane i bezpieczne.

Chciałabym opowiedzieć Państwu krótko o sobie 😊 Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Warszawie. Podczas tej pięcioletniej przygody zagłębiałam się w przeciekawy i złożony świat psychologii, zdobywając specjalistyczną wiedzę z zakresu psychologii klinicznej. Studia w trybie zaocznym pozwoliły mi na podjęcie w tym samym czasie pracy w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, z którą związana byłam przez ostatnie 5 lat. Współpraca ze specjalistami, z którymi mogłam wspólnie doświadczać, poznawać i praktykować nauczyła mnie, jak ważne jest holistyczne podejście do funkcjonowania człowieka, poszerzyła moje zainteresowania i zainspirowała do dalszych działań.

Bardzo się cieszę, że mogę poznać Państwa dzieci, wsłuchać się w to, co je martwi i wspólnie z nimi przeżywać radość. Chciałabym, aby nasze przedszkolaki znalazły we mnie kompana, dobrego towarzysza, słowem – przyjaciela, z którym czują się bezpiecznie. Zależy mi także na regularnym kontakcie z Państwem, który pozwoli nam na wymianę spostrzeżeń i wypracowanie rozwiązań wobec Państwa trosk, wątpliwości i niewiadomych.

Na terenie przedszkola jestem do Państwa dyspozycji w czwartki, w godzinach 15:00-15:30. Zapraszam do kontaktu drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub przez wychowawcę grupy. Zachęcam także do śledzenia treści w zakładce „Psycholog” na stronie internetowej naszego przedszkola, gdzie będę miała możliwość informować Państwa o różnych działaniach na terenie przedszkola, a także dzielić się wiedzą w postaci artykułów, infografik, czy też kart pracy, które możecie Państwo wykorzystywać w pracy z dzieckiem w domu.

Bardzo się cieszę na współpracę, która przed nami 😊

Z wrześniowymi pozdrowieniami

mgr Natalia Jaroszewska