Wielkanocne Warsztaty Twórcze - Przedszkole nr 34 w Płocku

Podczas warsztatów dzieci  będą miały możliwość zapoznania się ze staropolskimi zwyczajami wielkanocnymi oraz samodzielnie będą zdobić jajka tradycyjnymi metodami. Warsztaty poprowadzi MocDekoracji - Magdalena Rutkowska.

Koszt warsztatów 35zł płatne do końca lutego ( w razie nieobecności dziecka kwota nie będzie zwracana, gdyż warsztaty musimy opłacić z góry)

Ps. Wyżej wymienione warsztaty ( u większości dzieci), w części zostaną uregulowane z pieniążków, jakie wpłacali Państwo na Warsztaty Pizzy.  W związku z tym, że warsztaty Pizzy zorganizowane zostały na terenie przedszkola, koszt jaki poniosły dzieci w nich uczestniczące to 6zł.

Tak więc:

- dzieci  biorące udział w warsztatach Pizzy dopłacają - 6zł

- dzieci, które nie opłacały warsztatów z Pizzy, wpłacają całą kwotę – 35zł

- troje dzieci opłaciło warsztaty z Pizzy ale w nich nie uczestniczyło (indywidualnie poinformujemy tych rodziców)