Dzień Chłopaka i Pieczonego Ziemniaka! - Przedszkole nr 34 w Płocku

Ostatni dzień września to podwójna okazja do świętowania! Dzień Chłopaka i Pieczonego Ziemniaka - te dwie uroczystości sprawiły, że dzień był pewien niespodzianek! Prezenty od koleżanek, wspólne tańce i zabawy, poczęstunek, a później! Wędrowaliśmy na boisko, gdzie czekały na nas sportowe zabawy z ziemniakami! Poczuliśmy się, jak prawdziwi rolnicy :-) Po więcej zdjęć zapraszamy na pocztę grupową!

dzień chłopaka i ziemniaka 2

dzień chłopaka i ziemniaka 8 dzień chłopaka i ziemniaka 1