Nowa tematyka! - Przedszkole nr 34 w Płocku

Nasza nowa tematyka dotyczy narządów wewnętrznych w ciele człowieka. Dowiedzieliśmy się wielu ważnych i ciekawych rzeczy poprzez film edukacyjny, który zabrał nas do wnętrza ciała. Już wiemy, za co odpowiada serce, jaki narząd potrzebny jest nam do oddychania, co jest centrum dowodzenia naszego ciała oraz jaką funkcję pełni układ pokarmowy. Dodatkowo mieliśmy okazję wskazywać narządy oraz umieszczać je w odpowiednie miejsca na modelu. W ten sposób zapoznaliśmy się z częściami ciała oraz tym, jak wygląda nasz organizm od środka.

Tablica 10Tablica 11

Tablica 1Tablica 13

Tablica 17  Tablica 19

Film edukacyjny 1