Wizyta dentystki - Przedszkole nr 34 w Płocku

W ramach naszej tematyki o higienie odwiedził nas niecodzienny gość, Pani Karolina Cichocka-Zakrzeska, która jest lekarzem dentystą. Nasza grupa aktywnie uczestniczyła w trakcie spotkania. Pani dentystka bardzo zaciekawiła nas swoim zawodem, opowiadając i demonstrując różne przyrządy potrzebne do pracy oraz dzieląc się różnymi ciekawostkami. Przypomniała nam zasady dbania o higienę jamy ustnej i prawidłowego szczotkowania zębów oraz konieczność przestrzegania zdrowej diety. Wiemy, jakie produkty szkodzą naszym zębom, a jakie mają pozytywny wpływ na nasze uzębienie. Następnie sami mogliśmy wcielić się w ten zawód pod czujnym okiem Pani Karoliny. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i poświęcony czas. Było to niezwykłe i pouczające spotkanie, które dzieci będą wspominać bardzo długo.

Stomatolog 7 Stomatolog 9

Stomatolog 8 Stomatolog 11