Andrzejkowe zabawy z eksprymentem! - Przedszkole nr 34 w Płocku

Czary mary, czary mary - są tu rzeczy nie do wiary! Rymowanka i taniec z Wednesday wprowadziły nas w andrzejkowy czas zabaw! Eksperymenty, zabawy sensoryczne a to wszystko owiane nutką magicznych zwyczajów naszych dziadków - poznaliśmy, kim będziemy w przyszłości, wyczarowaliśmy imię naszej miłości, szklana kula ze zwierzakami podświetlona za pomocą panelu LED pozwoliła nam odczytać naszą cechę, stworzony eliksir niósł ze sobą symbolikę kolorystyczną - każdy kolor oznaczał inną przepowiednię :-) Zabawa zakończona magicznym eksperymentem stworzonym przez wszystkich uczestników zabawy! Więcej zdjęć na grupowym mailu :)

andrzejki 2  andrzejki andrzejki 3

andrzejki 1   andrzejki 4 andrzejki 5